Medytacja dla początkujących 10 minut

Krótka i łatwa medytacja prowadzona dla początkujących. Pomoże się zrelaksować, wyciszyć myśli i pozbyć stresu.
Kategorie medytacji:
Dla początkujących | Krótka | Łatwa | Prowadzona
Medytacja prowadzona to doskonały sposób na stres
Medytacja w skrócie:  doskonała na stres, idealna dla początkujących, krótka na uspokojenie i wyciszenie

Ta krótka, bo zaledwie 10 minutowa medytacja przeznaczona jest dla początkujących. Ale przyda się też zabieganym zaawansowanym 🙂 Ułatwia relaks, wyciszenie się, pozbycie się stresu i natrętnych myśli. Jej główna wersja zawiera kojącą muzykę dostosowaną do sugestii wydawanych męskim, relaksującym głosem. Ale ponieważ każdy jest trochę inny i ktoś może woleć damski głos lub inny podkład zamiast muzyki to przygotowaliśy kilka wersji tej samej medytacji, które znajdziecie poniżej.

Medytacja ta jest idealna dla każdego, kto dopiero rozpoczyna przygodę z rozwojem świadomości lub dla każdego, kto chce podczas krótkiej przerwy w  zapracowanym dniu wyciszyć się i zrelaksować. Zawiera ona wizualizację video ale na początku sugerujemy jednak wykonywać ją z zamkniętymi oczami.

Różne wersje medytacji

Każdą z naszych medytacji nagrywamy wielu różnych wersjach aby ułatwić Ci dobranie tej idealnej dla Ciebie. Wszak każdy z nas jest inny, mimo że globalnie jesteśmy jednością. Dlatego nie fiksuj się na tej głównej wersji powyżej ale wypróbuj też wersje poniżej. A potem wracaj do tej, która najlepiej zawibrowałą z Tobą.

Głosu męskiego i damskiego nie trzeba wyjaśniać 🙂 No może poza tym, że damski nagrywa Gosia, a męski Krzysiek. Muzykę staramy się dobierać tak aby współgrała z przekazywaną treścią i wspomagała proces medytacji. Szum oraz Binaural Beats (BB) w podkładzie są specjalnie zakodowane aby pomóc zmienić fale mózgowe i łatwiej wejść w stan głebokiej medytacji i relaksacji. Jednak nie każdemu takie dźwięki będą odpowiadać. Dla fanów przyrody oferujemy również wersje medytacji z ogłosami natury w tle.

*Jeśli jakiejś wersji nie ma jeszcze poniżej to znaczy, że dopiero nad nią pracujemy. Wróć za jakiś czas i przetestuj.

Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Nic prostszego! Podaj nam poniżej swój adres e-mail a my powiadomimy Cię o wszelkich nowościach u nas, takich jak medytacje, kursy, nowe produkty, warsztaty, itp. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji do rozwoju świadomości.

Nie musisz się obawiać, że zasypiemy Cię spamem. Chcemy Ci pomagać, a nie przeszkadzać.

Chcesz mieć swoją indywidualną medytację?

Nagrywamy medytacje z Twoim tekstem (lub naszym ale napisanym dla Twoich potrzeb) oraz ulubioną muzyką czy innym podkładem (może być Twój lub dobrany przez nas według Twoich wskazówek). Jeśli chcesz zamówić taką indywidualną medytację przygotowaną specjalnie dla Ciebie to kliknij przycisk.

*opcja jeszcze niedostępna