Medytacja Centrów Energetycznych (czakry)

Prowadzona medytacja terapeutyczna, która pozwoli wyregulować przepływ energii w Twoim ciele, uwolnić poblokowane emocje oraz zwiększyć dobrostan w Twoim życiu
Medytacja prowadzona to doskonały sposób na stres
Medytacja w skrócie:  centra energetyczne, czakry, odblokowanie emocji, regulacja

Dzięki tej terapeutycznej medytacji prowadzonej możesz odblokować przepływ energii w ciele oraz pozbyć się niedoborów w życiu.

Naszą inspiracją podczas tworzenia tej medytacji byli Joe Dispenza oraz Klaudia Pingot. Zapraszamy Cię na hipnotyczną podróż po Twoich ośrodkach energii, podczas której możesz je zsynchronizować oraz zbalansować. A jeśli masz je zablokowane (zamknięte) to dzięki pracy z tą medytacją i czakrami odblokujesz przepływ energii i zapewnisz swojemu organizmowi nową jakość działania. A to wpłynie pozytywnie na całe Twoje życie, gdyż odblokuje potencjał i pomoże żyć w obfitości.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z medytacjami oraz centrami energetycznymi (zwanymi też czakrami, choć to nie zawsze jest to samo) to przed medytacją koniecznie zobacz:
1. Instrukcję medytacji: https://youtu.be/p43BR60XhUI
2. Opis działania czakr: https://youtu.be/Nn5Senu89Vo

Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Nic prostszego! Podaj nam poniżej swój adres e-mail a my powiadomimy Cię o wszelkich nowościach u nas, takich jak medytacje, kursy, nowe produkty, warsztaty, itp. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji do rozwoju świadomości.

Nie musisz się obawiać, że zasypiemy Cię spamem. Chcemy Ci pomagać, a nie przeszkadzać.

Chcesz mieć swoją indywidualną medytację?

Nagrywamy medytacje z Twoim tekstem (lub naszym ale napisanym dla Twoich potrzeb) oraz ulubioną muzyką czy innym podkładem (może być Twój lub dobrany przez nas według Twoich wskazówek). Jeśli chcesz zamówić taką indywidualną medytację przygotowaną specjalnie dla Ciebie to kliknij przycisk.

*opcja jeszcze niedostępna